SAKA’ dan Çocuklara Özel Sünger Bob’lu Su Şişesi

SAKA’ dan Çocuklara Özel Sünger Bob’lu Su Şişesi

SAKA’ dan Çocuklara Özel Sünger Bob’lu Su Şişesi

Türkiye’deki A grubu su markaları arasında pH ve kalsiyum seviyesi yüksek, Türkiye’nin AB standartlarına uygun doğal mineralli suyu Saka, suyun doğadan gelen sağlığını çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanı Sünger Bob ile birleştirdi. Sünger Bob karakterlerinin yer aldığı özel tasarımlı ambalajları ile Saka, çocukların su içerken vazgeçilmezi olacak. Mini ambalajlar içimi kolay ve güvenli olması için sarı spor kapaklı olarak tasarlandı. Ergonomik yapıya ve elde kolay taşınabilme özelliğine sahip bu mini şişeler ile çocuklarda su içme alışkanlığının arttırılması hedefleniyor.

Kaynağından doğal olarak şişelenen Saka, içeriğinde bulunan mineraller ile çocukların sağlıklı büyümesine katkıda bulunuyor. Kemik gelişiminde en önemli mineral kaynaklarından olan kalsiyum ve magnezyum içeren yapısı, 8.22 lik pH değeri ile Saka, çocukların sağlık ve beden dengesini korumaya yardımcı oluyor. Türkiye’nin ilk doğal mineralli suyu olan Saka, spor kapağı ve Sünger Bob karakterlerinin yer aldığı tasarımı ile çocuklar tarafından hem kolay hem de eğlenceli bir şekilde tüketilebilecek.

0,33lt Sünger Bob’lu ürünü, tekli ambalajları ile perakende noktaları ve damacana bayilerinde, 6’ lı paket olarak ise sadece Migros ve Tansaş’larda satışa sunuluyor.

Geçtiğimiz günlerde Saka, piyasaya sunduğu bu ürününü basın ile paylaştı. Saka Genel Müdürü Suat Atalay, Beslenme & Diyet Uzmanı Dr. Yasemin Bradley ve ikinci çocuğunu dünyaya getiren Ebru Şallı Tan’ın katıldığı lansman renkli görüntülere sahne oldu. Toplantıya katılan konuklar Sünger Bob maskotu ile eğlenceli vakitler geçirdi. Su hakkında da önemli bilgilerin verildiği toplantıda sağlıklı bir yaşam için doğal mineralli ve pH değeri yüksek suların sağlık için önemi konuşuldu.

sizlere www.bebegimibeklerkenn.com farkıyla sunulmuştur

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM